Автоновини на RST

Suzuki почне випускати 5-дверний Jimny

У Suzuki вже є новий Jimny, але незабаром у цього невеликого позашляховика може з'явитися версія побільше – п'ятидверна. Виробництво новинки налагодять на фабриці в індійському Хансалпурі, а першим ринком її збуту стане якраз Індія.

Jeep працює над повністю електричною моделлю

Після появи гібридних Renegade, Compass і Wrangler, компанія Jeep тепер збирається спробувати свої сили в суміжному напрямку – зробити повноцінний електрокар. В компанії працюють над кількома проектами, один з яких призначений для любителів справжнього бездоріжжя.

У Мережі з'явилися патентні малюнки нового Nissan X-Trail

Видання Motor1 опублікувало патентні малюнки нового кросовера Nissan, які з'явилися на сайті Міністерства економіки Бразилії. На жаль, в пояснювальній записці ані слова, яка це модель, але, швидше за все, перед нами нове покоління Nissan Rogue, тобто майбутній X-Trail.

Novitec знову береться за Maserati Levante

Три роки тому тюнінг-ательє Novitec вже показувало нам свою версію Maserati Levante, але тепер вони модернізували цей проект, зробивши італійський SUV ще більш потужним і оновивши його зовнішній вигляд. Назвали свою машину в бюро Esteso V2.

Для чого VW зареєстрував товарний знак Peak Edition?

Раніше в цьому місяці ми повідомляли, що Audi зареєструвала торгову марку R8 Green Hell у відомстві інтелектуальної власності ЄС. Тепер американське відділення Volkswagen подало заявку на реєстрацію товарного знака Peak Edition в Бюро по патентах і товарних знаків США.

Продажі гібридних кросоверів Lexus в Європі досягли чверті мільйона автомобілів

За повідомленням виробника, європейські продажі гібридних кросоверів Lexus досягли показника у чверть мільйона автомобілів. Загальний обсяг продажів, зафіксований наприкінці лютого 2020 року, включає сумарні продажі з моменту випуску першого гібридного RX 400h у 2005 році.

Aston Martin і Bentley пропустять наступний автосалон в Женеві?

Поки організатори один за іншим скасовують найбільші автосалони, намічені на цей рік, автовиробники вже думають про те, на які автошоу варто їхати в майбутньому році. Так, наприклад, Aston Martin і Bentley можуть пропустити автосалон в Женеві в 2021 році.

Автосалон в Парижі відмінено

Організатори Паризького автосалону оголосили про скасування основної частини автомобільного заходу на 2020 рік у зв'язку з пандемією коронавірусу. Захід мав пройти в столиці Франції з 1 по 11 жовтня.

Нове покоління Mitsubishi Pajero з'явиться в 2021 році

Компанія Mitsubishi в минулому році попрощалася з нинішнім поколінням Pajero, але про його наступника говорять вже давно. Нова порція інформації про нову генерацію моделі на цей раз виходить від Auto Home.