авто продаж
Alfa Romeo представила суперкар 33 Stradale

Alfa Romeo представила суперкар 33 Stradale31 Cерпня

Alfa Romeo Tipo 33 та її дорожню версію 33 Stradale кінця 1960-х років багато хто вважає одними з найкрасивіших автомобілів усіх часів. І саме ці моделі послужили натхненниками найновішого суперкара Alfa Romeo.

Суперкар Alfa Romeo дебютує 30 серпня

Суперкар Alfa Romeo дебютує 30 серпня5 Липня

Суперкар Alfa Romeo дебютує 30 серпня у музеї Alfa Romeo в Арезі. Поки італійці навіть не повідомляють його назву, але, швидше за все, він стане лебединою піснею для двигуна внутрішнього згоряння у Alfa Romeo.

Alfa Romeo Tonale вступив до лав карабінерів

Alfa Romeo Tonale вступив до лав карабінерів29 Червня

Alfa Romeo тісно співпрацює з правоохоронцями Італії з 1951 року, коли карабінерам було передано партію 1900M Matta. Потім були Giulia, Alfetta, Alfa Romeo 90, Alfa Romeo 155 та вже сучасна Giulia Quadrifoglio. Тепер настала черга вступити до лав карабінерів кросоверу Tonale.

2024 Alfa Romeo Giulia та Stelvio Quadrifoglio

2024 Alfa Romeo Giulia та Stelvio Quadrifoglio14 Квітня

Після оновлених Giulia і Stelvio Alfa Romeo презентувала їх «заряджені» версії Quadrifoglio. Причому були показані не просто Quadrifoglio, а Quadrifoglio 100 Anniversario, приурочені до 100-річчя бренду Quadrifoglio (з іт. «Чотирилиста конюшина»).

Alfa Romeo працює над 1000-сильною Giulia

Alfa Romeo працює над 1000-сильною Giulia27 Лютого

У Alfa Romeo називають 2022 рік «надзвичайно позитивним», оскільки в Європі продаж бренду збільшився на 22% і багато в чому цей успіх пов'язаний з Tonale. Але попереду в італійців ще більш насичений період.

Alfa Romeo готує новий спорткар

Alfa Romeo готує новий спорткар2 Січня

Компанія Alfa Romeo опублікувала в Instagram коротке відео, де розповідає про свої нинішні продукти. У 2022 році були представлені злегка оновлені Giulia і Stelvio, до яких приєднався новий Tonale, але 2023 рік має бути ще цікавішим для бренду.

Новини за марками