авто продаж
Audi RS Q8 від ABT Sportsline

Audi RS Q8 від ABT Sportsline1 Грудня

RS Q8 можна вважати дешевшою альтернативою Lamborghini Urus, але за потужністю кросовер Audi недотягує до італійського SUV. Виправити цю ситуацію готове ательє ABT Sportsline зі своїм RS Q8-S.

Audi R8 від ABT Sportsline

Audi R8 від ABT Sportsline24 Листопада

В ABT Sportsline показали, можливо, найекстремальнішу версію суперкара Audi R8, легальну для доріг загального користування. ABT XGT заснований на гоночному автомобілі Audi R8 LMS GT2.

Audi зібрала останній ТТ

Audi зібрала останній ТТ23 Листопада

Про відхід ТТ говорили вже давно, але настав час офіційно попрощатися з цією моделлю: у себе в Instagram німецьке відділення Audi опублікувало фото останнього зібраного зразка.

Audi TT попрощався зі США

Audi TT попрощався зі США3 Листопада

Audi продовжує стильно прощатися з TT: цього разу інгольштадці представили фінальну версію Roadster TT для США. Для Америки зроблять лише 50 таких родстерів, вартість кожного 68 895 доларів.

2024 Audi TT Special Edition

2024 Audi TT Special Edition13 Жовтня

Хоча нинішній TT незабаром вирушить на пенсію, Audi вирішила порадувати своїх шанувальників в Іспанії, презентувавши для них спеціальний випуск моделі. Тираж мінімальний – всього 25 автомобілів, цінник – 72 800 євро.

Audi RS6 та RS7 від ABT Sportsline

Audi RS6 та RS7 від ABT Sportsline10 Жовтня

У травні та липні ABT Sportsline презентував потужні версії Legacy Edition для Audi RS6 та RS7. Тоді в бюро вдалося підняти віддачу машин із 630 к.с. та 850 Нм до 760 к.с. та 980 Нм. Але на цьому роботи не припинилися.

2024 Audi Q4 e-tron

2024 Audi Q4 e-tron21 Вересня

Q4 e-tron був представлений лише два роки тому, але Audi вже підготувала суттєві оновлення для свого електричного кросовера.

Audi представила RS e-tron GT Ice Race

Audi представила RS e-tron GT Ice Race14 Вересня

Audi представила спеціальний RS e-tron GT, розроблений на честь 40-річчя Audi Sport GmbH. Спецверсія отримала назву Ice Race, випустять лише 99 таких машин. Усі вони призначені для Європи.

2024 Audi Q8

2024 Audi Q86 Вересня

Audi представила оновлені Q8 та SQ8 на виставці IAA Mobility у Мюнхені. Крос-купе отримав легкі візуальні оновлення та нові варіанти кольорів кузова та коліс.

Новини за марками