авто продаж
Bugatti Bolide: фото салону

Bugatti Bolide: фото салону22 Листопада

Через надхмарну ціну в 4 млн євро і тираж у 40 екземплярів, дуже мало хто отримає шанс сісти за кермо Bugatti Bolide. Але нові фотографії, опубліковані французами, допоможуть уявити, як було б опинитися в суперкарі.

Bugatti Bolide: подробиці

Bugatti Bolide: подробиці12 Вересня

Bugatti приділила особливу увагу безпеці під час створення 40 серійних екземплярів Bolide. Трековий гіперкар має надміцний вуглепластиковий монокок, що відповідає стандартам FIA для гонок LMH та LMDh у Ле-Мані.

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport11 Cерпня

Bugatti показала унікальний Chiron Super Sport Golden Era, створений у рамках програми Bugatti Sur Mesure. За словами французів, це був «найскладніший замовний проєкт» компанії: лише оформлення кузова зайняло понад 400 годин.

Нова модель Bugatti дебютує у 2024 році

Нова модель Bugatti дебютує у 2024 році24 Липня

Наступник Bugatti Chiron «закінчений», його дебют відбудеться у 2024 році, а виробництво розпочнеться у 2026 році. Але знаменитого двигуна W16 у нового суперкара більше не буде.

Bugatti Centodieci присвятили гоночному EB 110 з 90-х

Bugatti Centodieci присвятили гоночному EB 110 з 90-х25 Січня

У Bugatti замислювали Centodieci на базі Chiron як данину поваги культовому EB 110. Однак клієнт із США захотів ще сильніше підкреслити зв'язок свого гіперкара з культовою моделлю французів: він попросив оформити Centodieci в стилі гоночного EB 110 S, що брав участь у 24 годинах Ле-Мана у1994 році.

Bugatti встановила рекорд продажів у 2022 році

Bugatti встановила рекорд продажів у 2022 році12 Січня

Ще один виробник автомобілів класу люкс, Bugatti, не може похвалитися такими ж результатами, як Rolls-Royce, Bentley чи Lamborghini, але й для французів минулий рік став рекордним. За 2022 рік компанія продала 80 своїх гіперкарів.

Представлено Bugatti Chiron Profilee

Представлено Bugatti Chiron Profilee22 Грудня 2022

Bugatti Chiron Profileé – унікальний різновид Chiron, побудований в одиничному екземплярі. Цей гіперкар, як кажуть французи, був створений відповідно до побажань клієнтів, а 1 лютого його продадуть на аукціоні RM Sotheby's і частина грошей піде на благодійність.

Bugatti відмовляється від SUV на найближчі 10 років

Bugatti відмовляється від SUV на найближчі 10 років8 Вересня 2022

Bentley, Aston Martin, Rolls-Royce та Lamborghini – це лише деякі з люксових брендів, які останніми роками почали випускати SUV. Наступного тижня до них приєднається Ferrari. А ось Bugatti, незважаючи на чутки, поки що відмовляється від цього сегменту.

Новини за марками