авто продаж
Cadillac Optiq: перші зображення

Cadillac Optiq: перші зображення20 Листопада

Cadillac показав перші зображення електричного Optiq. Нова модель, яка розташується на сходинку нижче за Lyriq, об'єднає «різку динаміку водіння» з глобальною привабливістю SUV.

Cadillac Escalade від Larte Design

Cadillac Escalade від Larte Design6 Жовтня

Хтось вважає саме Cadillac Escalade іконою американського стилю, але якщо ви хочете зробити величезний позашляховик ще зухвалішим, на допомогу можуть прийти фахівці Larte Design. Вони для Escalade мають тюнінг-пакет Esthete.

Cadillac CT5-V Blackwing від Hennessey

Cadillac CT5-V Blackwing від Hennessey22 Вересня

Компанія Hennessey презентувала свою версію Cadillac CT5-V Blackwing. Автомобіль, що отримав пакет доробок H1000, американці вважають найшвидшим розкішним седаном із ДВЗ у світі.

2025 Cadillac CT5

2025 Cadillac CT514 Вересня

Cadillac представив на автосалоні у Детройті оновлений CT5. Седан отримав нову передню частину з ширшою решіткою радіатора, новою оптикою та іншим бампером, а також більш технологічний салон.

2025 Cadillac Escalade IQ

2025 Cadillac Escalade IQ10 Cерпня

Cadillac презентував повністю електричний Escalade IQ. Зі звичайним Escalade електрокар має тільки загальну стилістику: в основі нової моделі лежить платформа Ultium з 800-вольтовою електричною архітектурою, яку, наприклад, використовує GMC Hummer EV.

Cadillac Escalade IQ: дебют 9 серпня

Cadillac Escalade IQ: дебют 9 серпня21 Червня

Cadillac показав нове тизерне відео повністю електричного Escalade IQ та назвав дату його дебюту: офіційна прем'єра відбудеться у Нью-Йорку 9 серпня.

Cadillac Escalade від Mansory

Cadillac Escalade від Mansory14 Червня

Цей Cadillac Escalade – втілення американської мрії від Mansory: позашляховик отримав карбоновий аеродинамічний обвіс, 26-дюймові колеса, потужний вихлоп та більше віддачі від V8.

2024 Cadillac CT6

2024 Cadillac CT630 Травня

Ще однією новинкою від Cadillac став CT6 нового покоління та його презентація, як і GT4, також відбулася в Китаї. Зовнішність CT6 натхненна концепт-каром Escala, а його салон став більш технологічним та розкішним.

2024 Cadillac GT4

2024 Cadillac GT429 Травня

Китай стає одним із найважливіших ринків для багатьох автовиробників, включаючи Cadillac. Настільки, що американський бренд тепер навіть має спеціальну модель для Піднебесної – крос-купе GT4.

Cadillac готує електричний Escalade IQ

Cadillac готує електричний Escalade IQ23 Травня

Cadillac рухається до повного переходу на електромобілі до 2030 року та важливим кроком на цьому шляху для американців стане електрична версія найбільшого позашляховика бренду. Дебют електричного Escalade відбудеться вже цього року, він носитиме ім'я Escalade IQ.

Новини за марками