авто продаж
Chevrolet припиняє випуск Malibu

Chevrolet припиняє випуск Malibu9 Травня

Після дев'яти поколінь та більш ніж 10 мільйонів продажів по всьому світу виробництво Chevrolet Malibu завершиться у листопаді. Виробничу лінію, де випускається седан, буде передано під Bolt нового покоління.

Chevrolet Silverado від Fox Factory

Chevrolet Silverado від Fox Factory23 Квітня

Компанія Fox Factory презентувало свою версію Chevrolet Silverado. Американський пікап отримав широкий список механічних оновлень, розширені крила, капот із карбону та новий салон.

Chevrolet оновив рамний Trailblazer

Chevrolet оновив рамний Trailblazer18 Квітня

На більшості ринків Chevrolet продає новий кросовер Trailblazer. Але американці мають ще один Trailblazer – рамний позашляховик, що випускається з 2012 року. Його збирають у Бразилії і саме зараз він дочекався планового оновлення.

Chevrolet оновив пікап S10

Chevrolet оновив пікап S109 Квітня

У 2022 році Chevrolet презентував нове покоління Colorado, але пікап S10 для Південної Америки на тій же платформі так і не дістався до своєї нової генерації. Натомість Chevrolet презентував масштабний рестайлінг для S10.

Chevrolet Suburban від PaxPower

Chevrolet Suburban від PaxPower4 Березня

Ательє PaxPower анонсувало пакет Jackal для Chevrolet Suburban. Але також Jackal підійде для Chevrolet Tahoe, GMC Yukon та Yukon XL, Cadillac Escalade та Escalade ESV.

Chevrolet оновив Equinox

Chevrolet оновив Equinox24 Січня

Компанія Chevrolet презентувала оновлений Equinox. І хоча американці повідомляють, що це нове покоління, технічно Equinox, швидше за все, глибоко оновлено, оскільки він використовує модифіковану версію нинішньої платформи і практично не змінився за габаритами.

Chevrolet оновив Spin

Chevrolet оновив Spin19 Січня

Компанія Chevrolet презентувала у Бразилії оновлену версію мінівену Spin. Модель на базі Cobalt тепер більше нагадує SUV, має новий інтер'єр та низку технічних оновлень.

Chevrolet зібрав останній Camaro

Chevrolet зібрав останній Camaro18 Грудня 2023

З конвеєра заводу в Ленсінгу, штат Мічиган, минулого тижня зійшов останній Chevrolet Camaro. Ним став ZL1 1LE з механічною коробкою передач із прощальної серії Collector's Edition.

2025 Chevrolet Suburban

2025 Chevrolet Suburban30 Листопада 2023

Одночасно з Tahoe було показано оновлений Chevrolet Suburban. Він пішов тим самим шляхом: підкоригована зовнішність, модернізація підвіски, оновлена лінійка двигунів і сучасніший салон.

Новини за марками