авто продаж
Chevrolet випустив дві спецверсії Corvette

Chevrolet випустив дві спецверсії Corvette 13 Березня

Chevrolet презентував дві нові лімітовані моделі Corvette для своїх японських клієнтів. Всього випустять 40 екземплярів Edition Cerv I та Heritage Edition: по 15 купе кожного типу та по 5 кабріолетів. Цінник на спецвипуск стартує з 15 100 000 ієн (102 310 доларів).

Edition Cerv I натхнен експериментальною концепцією 1959 року, яку побудував Захарій Аркус Дунтов – американський інженер, який працював над Chevrolet Corvette і отримав прізвисько «Батька Корвета». Cerv I отримав сині смуги, що імітують кольори концепту, жовті гальмівні супорти, а в салоні у нього особлива двокольорова оббивка (Jet Black та Navy Blue).

Heritage Edition – відсилання до першого покоління моделі, яке представили у 1953 році. На нього натякає фірмовий червоний колір салону (Adrenaline Red) та спеціальний колір кузова (Seawolf Grey Tri-Coat). Також у цього Corvette спеціальні 20-дюймові колеса із чорною глянсовою обробкою.

Chevrolet оновив Equinox24 Січня

Компанія Chevrolet презентувала оновлений Equinox. І хоча американці повідомляють, що це нове покоління, технічно Equinox, швидше за все, глибоко оновлено, оскільки він використовує модифіковану версію нинішньої платформи і практично не змінився за габаритами.