авто продаж
Chevrolet оновив Equinox

Chevrolet оновив Equinox 24 Січня

Компанія Chevrolet презентувала оновлений Equinox. І хоча американці повідомляють, що це нове покоління, технічно Equinox, швидше за все, глибоко оновлено, оскільки він використовує модифіковану версію нинішньої платформи і практично не змінився за габаритами (на 50 мм збільшено лише ширину).

Зовні Equinox привели у відповідність з останніми Traverse і Trailblazer: SUV отримав тонкі ДХВ, нові бампери та решітку радіатора, задні ліхтарі стали вужчими. Також тепер у Equinox є нова «сувора» комплектація Activ (на фото) з великою кількістю чорної обробки та 17-дюймовими колесами із позашляховими шинами.

У салоні Equinox 11-дюймова панель приладів і 11,3-дюймова мультимедійна система (була 7-дюймова). Важіль перемикання передач на консолі замінено електронним важелем на колонці. Двигун поки що лише один: 1,5-літрова «турбочетвірка» на 177 к.с. На передньопривідних моделях вона працює з варіатором і дає 250 Нм, на повнопривідних використовується 8-ступінчаста АКПП, а максимальний момент 275 Нм.

Chevrolet зібрав останній Camaro18 Грудня 2023

З конвеєра заводу в Ленсінгу, штат Мічиган, минулого тижня зійшов останній Chevrolet Camaro. Ним став ZL1 1LE з механічною коробкою передач із прощальної серії Collector's Edition.