авто продаж
Chevrolet припиняє випуск Malibu

Chevrolet припиняє випуск Malibu 9 Травня

Після дев'яти поколінь та більш ніж 10 мільйонів продажів по всьому світу виробництво Chevrolet Malibu завершиться у листопаді. Виробничу лінію, де випускається седан, буде передано під Bolt нового покоління. Відхід Malibu у компанії пов'язують зі «зміною смаків споживачів».

В даний час виробництво Malibu ведеться на підприємстві GM у Канзас-Сіті, США. Там виробництво седана зупинять 4 листопада, а саме підприємство буде модифіковано під майбутні моделі. Виробництво Cadillac XT4, який збирають там же, також буде припинено, але його відновлять наприкінці 2025 року, після реконструкції підприємства.

Chevrolet Malibu розпочав своє життя у 1964 році як топова дочірня серія Chevelle, і лише у четвертому поколінні, у 1978 році, він став повноцінною окремою моделлю. В 1983 році випуск Malibu зупинився, але в 1997 модель знову пішла у виробництво. Нинішнє покоління седану на конвеєрі з 2015 року.

Chevrolet оновив пікап S109 Квітня

У 2022 році Chevrolet презентував нове покоління Colorado, але пікап S10 для Південної Америки на тій же платформі так і не дістався до своєї нової генерації. Натомість Chevrolet презентував масштабний рестайлінг для S10.