авто продаж
Chevrolet Silverado від Fox Factory

Chevrolet Silverado від Fox Factory 23 Квітня

Компанія Fox Factory презентувало свою версію Chevrolet Silverado. Американський пікап отримав широкий список механічних оновлень, розширені крила, капот із карбону та новий салон. Усього випустять 500 таких автомобілів, цінник на кожен стартує з 209 999 доларів.

Silverado отримав нову довгохідну передню підвіску з койловерами Fox 3.2, замість задньої ресорної підвіски тепер також працює довгохідна багатоважільна підвіска. Завдяки цьому хід задньої осі становить 394 мм, передній – 368 мм. Замість стандартних коліс встановлено 17-дюймові диски Method із 37-дюймовими шинами BFGoodrich A/T KO2.

6,2-літровому V8 від GM додали нагнітач Whipple Gen V, що дозволило підняти віддачу двигуна до 710 к.с. та 868 Нм. Заводську 10-ступінчасту АКПП доповнено 2-ступінчастою роздавальною коробкою Autotrac, також були додані осі Dana 60 та новий вихлоп Borla.

Chevrolet оновив рамний Trailblazer18 Квітня

На більшості ринків Chevrolet продає новий кросовер Trailblazer. Але американці мають ще один Trailblazer – рамний позашляховик, що випускається з 2012 року. Його збирають у Бразилії і саме зараз він дочекався планового оновлення.