авто продаж
Chevrolet оновив Spin

Chevrolet оновив Spin 19 Січня

Компанія Chevrolet презентувала у Бразилії оновлену версію мінівену Spin. Модель на базі Cobalt тепер більше нагадує SUV, має новий інтер'єр та низку технічних оновлень. Крім бразильського ринку, Spin також продається в Аргентині, Таїланді та на Філіппінах.

У Spin змінено передній бампер, додано нові світлодіодні фари, які візуально з'єднані верхньою частиною решітки радіатора, а вищий капот і пластикове облицювання підкреслюють вигляд у стилі SUV. Також було доопрацьовано підвіску, завдяки чому Spin став вищим.

В інтер'єр додано цифрову комбінацію приладів, сусідом якої є 11-дюймовий сенсорний екран мультимедіа Chevrolet MyLink з точкою доступу Wi-Fi і можливістю бездротових оновлень. Також у компанії говорять про «найповніший набір засобів безпеки» в сегменті, але якихось подробиць про них поки немає.

2025 Chevrolet Tahoe30 Листопада 2023

Компанія Chevrolet презентувала оновлений Tahoe, який піде у виробництво наприкінці наступного року. Позашляховик отримав нову зовнішність, оновлені трансмісії, покращений інтер'єр та нові системи.