авто продаж
Chevrolet Suburban від PaxPower

Chevrolet Suburban від PaxPower 4 Березня

Власники великих позашляховиків GM, які бажають покататися бездоріжжям, отримали нову можливість: ательє PaxPower анонсувало пакет Jackal для Chevrolet Suburban. Але також Jackal підійде для Chevrolet Tahoe, GMC Yukon та Yukon XL, Cadillac Escalade та Escalade ESV.

Тюнінг-пакет включає нові трубчасті важелі і 2,5-дюймові койловери (від Fox Racing, Icon Vehicle Dynamics або King Racing Shocks). Зміни забезпечать підйом передньої осі на 75 мм, задньої – на 25 мм. Також у компанії пропонують встановити нові колеса із 35-дюймовими позашляховими шинами.

Для авто з 6,2-літровим V8 доступний нагнітач Whipple, разом із яким йде новий блок керування. Нагнітач збільшить віддачу двигуна з 426 к.с. та 623 Нм до 660 к.с. та 880 Нм. Ще один додаток – подвійний вихлоп Borla. Як опції пропонуються підніжки з електроприводом, гальма Brembo Big Brake Kit від GM Performance, а також модернізації в салоні.

Chevrolet оновив Equinox24 Січня

Компанія Chevrolet презентувала оновлений Equinox. І хоча американці повідомляють, що це нове покоління, технічно Equinox, швидше за все, глибоко оновлено, оскільки він використовує модифіковану версію нинішньої платформи і практично не змінився за габаритами.