авто продаж
Dacia показала оновлений Spring

Dacia показала оновлений Spring21 Лютого

Анонсованою новинкою Dacia став сильно оновлений Spring. У механічному плані електрокар не змінився, але у нього нова зовнішність, багато елементів якої нагадують про останні Duster, а салон став більш сучасним.

Dacia готує нову модель

Dacia готує нову модель19 Лютого

Незабаром модельний ряд Dacia поповнить нова модель: у соцмережі X французьке відділення автовиробника виклало перший тизер новинки, що за пропорціями дуже нагадує електрокар Spring.

Dacia показала прототип для Дакара

Dacia показала прототип для Дакара30 Січня

Dacia перетворила електричний концепт Manifesto 2022 року на ралійний прототип Sandrider. Його офіційний дебют відбудеться в жовтні цього року на ралі Марокко, а вже в 2025 році він візьме участь у Дакарі.

Семимісний Logan дебютує у вересні

Семимісний Logan дебютує у вересні9 Липня 2021

Renault Group везе на автосалон в Мюнхені електричний Megane E-Tech, але це буде не єдина прем'єра автовиробника на заході: дочірня компанія, Dacia, покаже в Німеччині новий «семимісний сімейний автомобіль».

Dacia змінює логотип

Dacia змінює логотип17 Червня 2021

Як і Renault, Dacia також переходить на новий логотип. Він буде використовуватися на машинах 2022 модельного року. Як пояснюють в компанії, новий логотип «перемикає увагу на позашляхові можливості і чисту енергію».

Новини за марками