авто продаж
Ferrari Purosangue від Pogea Racing

Ferrari Purosangue від Pogea Racing21 Листопада

Німецьке ательє Pogea Racing представило свій варіант Ferrari Purosangue. Італійський суперкар отримав нові елементи з карбону, кастомні колеса, занижену підвіску та потужніший V12.

Ferrari SF90 Stradale від Mansory

Ferrari SF90 Stradale від Mansory15 Листопада

Ferrari SF90 Stradale підняв сегмент ринку суперкарів на нову висоту, і хоча більшість вважає його ідеальним, Mansory доводить, що меж досконалості немає.

Ferrari представила 499P Modificata

Ferrari представила 499P Modificata30 Жовтня

Через чотири місяці після того, як Ferrari здобула перемогу в 24 годинах Ле-Мана, італійська компанія представила спеціальну версію переможного 499P – 499P Modificata. І цей гіперкар навіть потужніший, ніж переможець Ле-Мана.

Ferrari 812 GTS від Mansory

Ferrari 812 GTS від Mansory27 Жовтня

Ferrari 812 GTS – дивовижний італійський суперкар з могутнім V12. Однак саме цей 812 GTS сильно відрізняється від решти, оскільки він був модифікований в Mansory.

Ferrari презентувала унікальний SP-8

Ferrari презентувала унікальний SP-824 Жовтня

Компанія Ferrari презентувала черговий унікальний автомобіль, випущений у єдиному екземплярі для покупця з Тайваню. Він отримав назву SP-8, а базою для нього став F8 Spider, але тільки без двосекційного жорсткого даху.

Ferrari 812 Superfast від Novitec

Ferrari 812 Superfast від Novitec26 Вересня

Німецьке ательє Novitec вкотре попрацювало з Ferrari 812 Superfast. Італійському суперкару змінили зовнішність, додали кінських сил та зробили його салон ще більш розкішним.

Ferrari 296 GTB від Mansory

Ferrari 296 GTB від Mansory18 Вересня

296 GTB – гібридний суперкар Ferrari з просунутою аеродинамікою та відмінними характеристиками. Але якщо цього вам мало, на допомогу прийдуть спеціалісти з Mansory. Свій проєкт ательє назвало Tempesta.

Ferrari SF90 Stradale від DMC

Ferrari SF90 Stradale від DMC11 Вересня

У червні Ferrari представила хардкорний SF90 XX – модернізовану версію стандартного SF90 Stradale. Однак завдяки старанням фахівців DMC її власники зможуть «підтягнути» свій SF90 Stradale до моделі XX.

Новини за марками