авто продаж
2024 Lynk & Co 06

2024 Lynk & Co 0611 Жовтня

У Lynk & Co представили оновлення для моделі 06. Кросоверу змінили зовнішність та інтер'єр, а також додали потужну гібридну трансмісію з модулем, що підключається. У Китаї оновлений Lynk&Co 06 з'явиться до кінця року.

Lynk & Co 08: показано дизайн

Lynk & Co 08: показано дизайн21 Березня

У Lynk & Co вирішили опублікувати кілька фотографій свого майбутнього кросовера 08 напередодні його повноцінної презентації, яка має відбутися 25 березня. Заснований на платформі CMA, розробленій Volvo, цей SUV задасть стиль майбутніх новинок китайського бренду.

Lynk & Co 08: перші зображення

Lynk & Co 08: перші зображення9 Березня

Lynk & Co готується представити абсолютно нову модель – 08. Це буде п'ятимісний середньорозмірний SUV із гібридною силовою установкою. Lynk & Co 08 використовуватиме архітектуру CMA 2.0, яка також ляже в основу майбутнього наступника Volvo XC60.

У Geely новий логотип

У Geely новий логотип3 Січня

Естафету автовиробників, які змінюють свій логотип, у новому році підхопила компанія Geely. Їхній новий логотип, як і в більшості інших компаній, став більш простим.

Radar RD6: перший електричний пікап Geely

Radar RD6: перший електричний пікап Geely14 Липня 2022

Через два тижні після перших тизерів компанія Geely у Китаї офіційно представила свій електричний пікап Radar RD6. Модель стане первістком бренду Radar, який китайці будуть використовувати для «електромобілів для активного відпочинку».

Geely Radar: перші фото

Geely Radar: перші фото4 Липня 2022

Електричні пікапи були значною мірою американським явищем, але вони стають глобальною тенденцією: китайська компанія Geely опублікувала перші фотографії майбутнього пікапа Radar.

Geely анонсує новий кросовер на базі CMA

Geely анонсує новий кросовер на базі CMA4 Січня 2021

Компанія Geely опублікувала офіційні «шпигунські фотографії» майбутнього SUV, виробництво якого почнеться в третьому кварталі 2021 року. Новинка базуватиметься на платформі CMA, яка лежить в основі Polestar 2, Volvo XC40 та ряду автомобілів Lynk & Co і Geely.

Новини за марками