авто продаж
Остаточний розпродаж Geely Atlas Pro

Остаточний розпродаж Geely Atlas Proакція15 Лютого

Компанія Гранд Автомотів, офіційний дистриб’ютор автомобілів Geely в Україні, повідомляє, що з 13 лютого 2024 року в дилерській мережі Geely діє спеціальна пропозиція для покупців кросовера Geely Atlas Pro 2022 р.в.

Lynk & Co 07 EM-P: перші фото

Lynk & Co 07 EM-P: перші фото18 Січня

Компанія Lynk&Co анонсувала нову модель 07 EM-P. Седан, що пройшов випробування в холодну погоду, як і раніше, носить камуфляж, але його зовнішність і опуклості над передніми та задніми колесами натякають на те, що це буде дуже потужний автомобіль.

2024 Lynk & Co 06

2024 Lynk & Co 0611 Жовтня 2023

У Lynk & Co представили оновлення для моделі 06. Кросоверу змінили зовнішність та інтер'єр, а також додали потужну гібридну трансмісію з модулем, що підключається. У Китаї оновлений Lynk&Co 06 з'явиться до кінця року.

Lynk & Co 08: показано дизайн

Lynk & Co 08: показано дизайн21 Березня 2023

У Lynk & Co вирішили опублікувати кілька фотографій свого майбутнього кросовера 08 напередодні його повноцінної презентації, яка має відбутися 25 березня. Заснований на платформі CMA, розробленій Volvo, цей SUV задасть стиль майбутніх новинок китайського бренду.

Lynk & Co 08: перші зображення

Lynk & Co 08: перші зображення9 Березня 2023

Lynk & Co готується представити абсолютно нову модель – 08. Це буде п'ятимісний середньорозмірний SUV із гібридною силовою установкою. Lynk & Co 08 використовуватиме архітектуру CMA 2.0, яка також ляже в основу майбутнього наступника Volvo XC60.

У Geely новий логотип

У Geely новий логотип3 Січня 2023

Естафету автовиробників, які змінюють свій логотип, у новому році підхопила компанія Geely. Їхній новий логотип, як і в більшості інших компаній, став більш простим.

Radar RD6: перший електричний пікап Geely

Radar RD6: перший електричний пікап Geely14 Липня 2022

Через два тижні після перших тизерів компанія Geely у Китаї офіційно представила свій електричний пікап Radar RD6. Модель стане первістком бренду Radar, який китайці будуть використовувати для «електромобілів для активного відпочинку».

Geely Radar: перші фото

Geely Radar: перші фото4 Липня 2022

Електричні пікапи були значною мірою американським явищем, але вони стають глобальною тенденцією: китайська компанія Geely опублікувала перші фотографії майбутнього пікапа Radar.

Новини за марками