HAVAL – Автодилер року у Чернігові 2021

18 Січня 2022Автоновини / Haval

RST визначив найефективніших офіційних дилерів у кожному регіоні країни за параметром найбільшого перевищення частки продажу порівняно з продажами аналогічних брендів у всіх регіонах України.

У Чернігові звання «Автодилер року» присвоєно бренду Haval. Продажі бренду в регіоні склали 45 авто. При цьому частка ринку Haval у Чернігові на 69% перевищила середньорегіональні продажі Haval в Україні.

Забезпечити такий результат вдалося завдяки продажам моделі Haval H6, частка якої виявилася більшою на 54% від середньої по країні. Частка продажів Haval Jolion була більшою на 50%, ніж в інших регіонах.

У Чернігові Haval зайняв 2,7% частки ринку, за середнього показника бренду в країні за 2021 рік – 1,6%. Загалом у Чернігові у 2021 році зареєстрували 1 693 автомобілів. Бренд Haval увійшов до десятки бестселерів та авто з кращою ціною.Також Haval у Чернігові потрапив у ТОП-10 найкращих автодилерів у дилерській мережі бренду. Найкращим місяцем для Haval у Чернігові був листопад, коли вдалося продати 6 автомобілів.

Реклама

Новини Haval на RST

HAVAL – Автодилер року в Івано-Франківську 2021

RST визначив найбільш ефективних офіційних дилерів у кожному регіоні країни за параметром найбільшого перевищення частки продажів порівняно з продажами аналогічних брендів у всіх регіонах України.

Відкрито вакансії офіційних дилерів Haval в Києві, Дніпрі та Миколаєві

Бренд Haval, офіційно представлений в Україні у 2018 році, наразі має офіційні дилерські центри у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та Львові. ТОВ «Богдан Індустрія» – офіційний імпортер і дистриб’ютор марки Haval пропонує приєднатися до нового амбітного та інноваційного китайського бренду Haval.