авто продаж
2025 Honda Civic

2025 Honda Civic22 Травня

Honda представила оновлений Civic для ринку США у кузовах седан та хетчбек. У 2025 модельному році з'явиться нова гібридна трансмісія, буде розширено низку функцій і трохи зміниться зовнішність.

Honda презентувала нове покоління Freed

Honda презентувала нове покоління Freed10 Травня

Honda презентувала Freed третього покоління. Трирядний мінівен доступний у стандартній версії Air і «вседорожньому» виконанні Crosstar. На місцевому ринку новий Freed з'явиться у червні.

Honda Civic Type R від Mugen

Honda Civic Type R від Mugen10 Травня

Ательє Mugen підготувало агресивний обвіс для Honda Civic Type R. Нові аеродинамічні компоненти збільшують притискну силу хетчбека на 25%.

Новий Honda Prelude: подробиці

Новий Honda Prelude: подробиці3 Травня

Восени минулого року Honda показала прототип нового Prelude та заявила, що ця модель піде у виробництво. З того часу інформації про купе не було, але тепер з'явилися перші подробиці.

2025 Honda CR-V e:FCEV

2025 Honda CR-V e:FCEV28 Лютого

Honda CR-V отримала нову версію e:FCEV: цей SUV має водневу систему та тягову батарею, він може їздити лише на електриці (до 47 км), а з повністю заправленим баком водню зможе подолати до 435 км.

Honda і Sony готують три електрокари

Honda і Sony готують три електрокари16 Лютого

Afeela буде не єдиною моделлю Honda та Sony, створеною в рамках спільного підприємства Sony Honda Mobility (SHM): у 2027 році СП випустить SUV, а у 2028 році з'явиться ще одна доступна компактна модель.

Honda анонсувала CR-V на водні

Honda анонсувала CR-V на водні13 Лютого

Honda опублікувала відео про CR-V FCEV на паливних елементах, дебют якого заплановано на 2024 рік. Силову установку для SUV японці розробляють разом із General Motors, і вона зможе працювати не тільки на водні, а й на електриці.

Новини за марками