авто продаж
Hummer H1 від NAEV

Hummer H1 від NAEV25 Червня

Компанія North American Electric Vehicles (NAEV) зібрала сучасну версію Hummer H1. Брутальний позашляховик отримав новий алюмінієвий кузов, мультимедійну систему та електропривід.

2024 GMC Hummer EV SUV

2024 GMC Hummer EV SUV5 Квітня 2021

H2 і H3 були справжніми іконами Hummer, і тепер це ім'я повертається. Першим став пікап, а тепер прийшов час побачити повноцінний позашляховик. Як і його прямий родич, цей автомобіль також електричний.

Відродження Hummer намічено на 20 жовтня

Відродження Hummer намічено на 20 жовтня8 Жовтня 2020

Фанати Hummer вже зачекалися повернення легендарного бренду, але тепер вони можуть зітхнути з полегшенням: GMC в YouTube опублікувала коротке відео, де названа дата прем'єри. Чекати залишилося менше двох тижнів.

Пікап GMC Hummer представлять восени, але буде ще і позашляховик

Пікап GMC Hummer представлять восени, але буде ще і позашляховик30 Липня 2020

Фанати Hummer давно чекають повернення легендарного позашляховика, але 20 травня, як було заплановано спочатку, цей автомобіль GMC так і не показала. Замість цього, пославшись на COVID-19, прем'єру тепер вже електричного Hummer перенесли на невизначений час. Наразі відносно новинки з'явилося трохи більше конкретики.

У MSA повернули до життя черговий Hummer H1

У MSA повернули до життя черговий Hummer H18 Липня 2020

Останній проект Mil-Spec Automotive (MSA) – Hummer H1, який повернувся до нового життя. Як кажуть в ательє, це, мабуть, найбільш позашляховий H1 в історії, правда, за нього доведеться заплатити чималу суму – 300 000 доларів.

Новий GMC Hummer матиме знімний дах

Новий GMC Hummer матиме знімний дах21 Травня 2020

Хоча GMC відклав презентацію нового Hummer, це зовсім не означає, що цього автомобіля ми вже не побачимо. Навпаки, його дебют не за горами, а щоб нагадати нам про нього, американці опублікували новий тизер. По невеличкому відеоролику видно, що наступний Hummer матиме знімний дах.

Презентація відродженого Hummer відкладається

Презентація відродженого Hummer відкладається30 Квітня 2020

Прем'єра електричного пікапа GMC Hummer, яка була призначена на середину травня, відкладена на невизначений час. Причиною тому послужив коронавірус, через який багато автовиробників змушені призупиняти виробництво і переглядати свої графіки презентацій нових моделей.

Новини за марками