авто продаж
Genesis GV70 підготували для бездоріжжя

Genesis GV70 підготували для бездоріжжя24 Листопада

Genesis GV70 – один із найрозкішніших продуктів Hyundai Motor Group. Але і це авто може бути дуже спритним далеко від асфальтованих доріг: корейці презентували нову версію GV70, спроектовану спеціально для бездоріжжя спільно з ательє Delta 4x4.

Hyundai оновив Tucson

Hyundai оновив Tucson21 Листопада

Компанія Hyundai презентувала рестайлінгову версію Tucson. Зовнішність кросовера змінилася незначно, але в салоні тепер нове кермо та великий панорамний дисплей.

Hyundai везе SEMA Kona Jayde

Hyundai везе SEMA Kona Jayde31 Жовтня

Остання новинка Hyundai – Kona Jayde, призначена для «міських шукачів пригод». Але це не серійна модель, а концепт-кар для виставки SEMA, що поєднує практичні аксесуари з 20-дюймовими колесами і заниженою підвіскою.

Hyundai Santa Cruz їде на Rebelle Rally

Hyundai Santa Cruz їде на Rebelle Rally11 Жовтня

Слідом за Kia свою машину для Rebelle Rally показали у Hyundai: на змагання виставлений доопрацьований Santa Cruz. Rebelle Rally – ралі довжиною понад 2000 км, маршрут якого прокладено неподалік кордону США та Мексики.

Hyundai прощається з H-1

Hyundai прощається з H-12 Жовтня

Hyundai припинить випуск H-1 наступного року. Виробництво моделі стартувало у 1996 році, зараз на ринку друге покоління, представлене у 2007 році. Останньою партією H-1 стане обмежений за тиражем Elite FE.

2024 Genesis GV80 Coupe

2024 Genesis GV80 Coupe27 Вересня

Genesis представив концепт GV80 Coupe у квітні на Нью-Йоркському автосалоні, підтвердивши скорий запуск у серійне виробництво конкурента BMW X6. Це не зайняло багато часу.

Genesis досяг 1 млн продажів

Genesis досяг 1 млн продажів19 Вересня

Компанія Genesis повідомила, що її глобальні продажі подолали позначку 1 мільйон автомобілів. На це люксовому бренду Hyundai, заснованому в листопаді 2015 року, знадобилося 8 років.

Новини за марками