авто продаж
Jeep Cherokee від Vigilante

Jeep Cherokee від Vigilante 20 Вересня

Американське ательє Vigilante зробило сучаснішим класичний Jeep Cherokee S 1975 року випуску. Їхній рестомод поєднує в собі 6,4-літровий V8, нове шасі та шестизначний цінник: за автомобіль у компанії просять 295 000 доларів.

Cherokee отримав у Vigilante потужний 6,4-літровий двигун HEMI V8, що розвиває 492 к.с. та 643 Нм. Він працює разом із 6-ступінчастою МКПП та системою повного приводу з роздавальною коробкою Atlas. Осі Dana 44 та Dana 60 встановлені спереду та ззаду. Також позашляховику додали гальмівну систему Hydratech, сучасний гідропідсилювач керма, нову систему охолодження та підвіску з амортизаторами Fox Racing.

У салоні сидіння та дверні панелі прикрашає коричнева шкіра Moore & Giles з тисненим візерунком. Для комфорту водія та пасажирів додали клімат-контроль Vintage Air Magnum V.

Jeep Wrangler від AEV25 Cерпня

У AEV розробили для Jeep Wrangler серію нових компонентів. Новинки розбиті на три пакети дооснащення, замовити їх можна у офіційних дилерів Jeep у США. Модернізуватимуть автомобілі на заводі AEV у Толедо, штат Огайо.