авто продаж
Kia представила EV3

Kia представила EV323 Травня

Kia представила новий електричний кросовер EV3. Новий SUV буде мати запас ходу до 600 км і він буде продаватися на всіх ключових для компанії ринках, включаючи Європу та США.

Kia оновила EV6

Kia оновила EV614 Травня

У Південній Кореї відбулася презентація оновленого Kia EV6. Електричний кросовер отримав підкориговану зовнішність, сучасніший інтер'єр, а також нову батарею.

Kia EV3: нове відео

Kia EV3: нове відео13 Травня

Напередодні дебюту нового електричного кросовера Kia опублікувала невелике відео з EV3. Прототипом серійної моделі став концепт-кар, який показали у жовтні минулого року.

Kia EV3: дебют 23 травня

Kia EV3: дебют 23 травня7 Травня

Пройшло лише шість місяців з моменту презентації концепту EV3, і компанія Kia вже анонсувала готову до виробництва версію свого компактного електричного SUV.

Kia готується оновити EV6

Kia готується оновити EV62 Травня

Kia готується представити оновлену версію електричного кросовера EV6. Напередодні дебюту, який, як очікується, відбудеться наприкінці цього місяця у Південній Кореї, автовиробник опублікував кілька тизерів нового EV6.

Kia EV9 GT дебютує у січні 2025 року

Kia EV9 GT дебютує у січні 2025 року26 Квітня

Флагманський Kia EV9 GT дебютує у січні 2025 року. «Заряджена» версія буде мати «величезну вихідну потужність» за рахунок двох моторів, а до «сотні» найбільший SUV компанії зможе розганятися за 4 секунди.

Kia показала Tasman у камуфляжі

Kia показала Tasman у камуфляжі23 Квітня

Kia показала перші фотографії Tasman. Пікап на них носить спеціальний камуфляж, що підкреслює австралійське коріння моделі. Його розробив місцевий художник Річард Бойд-Данлоп.

Пікап Kia назвуть Tasman

Пікап Kia назвуть Tasman11 Квітня

Чутки підтвердилися: Kia анонсувала середньорозмірний рамний пікап Tasman. Очікується, що Tasman буде продаватися в Австралії, Новій Зеландії, Кореї та на деяких інших ринках.

Kia розширить лінійку електрокарів

Kia розширить лінійку електрокарів8 Квітня

До 2030 року Kia планує продавати 1,6 мільйона електрокарів. А допоможуть корейцям у цьому нові моделі. До 2027 року лінійка електромобілів компанії складатиметься із 15 моделей. Також Kia не має наміру відмовлятися від гібридів.

Новини за марками