авто продаж
2024 Kia Carnival

2024 Kia Carnival27 Жовтня

Kia опублікувала перші фотографії та поділилася інформацією про оновлений Carnival. У південній Кореї новинка з'явиться у продажу вже наступного місяця.

Kia оновила K5

Kia оновила K526 Жовтня

У 2019 році Optima у новому поколінні перетворилася на K5, а тепер Kia підготувала рестайлінг для цієї моделі. Зараз показаний седан для Південної Кореї, але глобальна модель, швидше за все, не сильно відрізнятиметься від нього.

Kia EV5: подробиці

Kia EV5: подробиці13 Жовтня

На першому щорічному заході Kia EV Day автовиробник поділився подробицями про EV5. Спочатку електрокар пропонуватиметься в Китаї, але пізніше він вийде на інші ринки.

Kia представила концепти EV3 та EV4

Kia представила концепти EV3 та EV413 Жовтня

Компанія Kia представила дві нові електричні концепції на своєму першому щорічному заході Kia EV Day. Це EV3 та EV4, які корейці збираються пустити в серію вже наступного року.

Kia покаже нові електрокари 12 жовтня

Kia покаже нові електрокари 12 жовтня6 Жовтня

12 жовтня у корейському Йоджу відбудеться Kia EV Day. На цьому заході автовиробник представить своє глобальне бачення та стратегію в галузі електромобілів, а також продемонструє свою лінійку електрокарів.

Kia Telluride готовий до Rebelle Rally

Kia Telluride готовий до Rebelle Rally27 Вересня

Компанія Kia показала модифікований Telluride X-Pro, який цього року візьме участь у Rebelle Rally – ралі завдовжки понад 2000 км, маршрут якого прокладено неподалік кордону США та Мексики.

Kia презентувала EV5

Kia презентувала EV525 Cерпня

На автосалоні в Ченду компанія Kia презентувала електричний EV5. За розмірами і ціною EV5 буде позиціонуватися нижче EV6, але при цьому його зовнішність натхненна більшим EV9.

Серійний Kia EV5 дебютує 25 серпня

Серійний Kia EV5 дебютує 25 серпня16 Cерпня

На сайті Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю з'явилися фотографії серійного Kia EV5. Презентація EV5 відбудеться 25 серпня на автосалоні Ченду.

2024 Kia K3

2024 Kia K310 Cерпня

У Мехіко Kia презентувала новий K3. Цей автомобіль із силуетом фастбека має замінити Rio, а його випуск налагодять на підприємстві у Нуево-Леоні, Мексика. На «обраних ринках» новий K3 почне з'являтися у четвертому кварталі цього року.

Новини за марками