авто продаж
Lamborghini Urus від ABT Sportsline

Lamborghini Urus від ABT Sportsline29 Вересня

В ABT Sportsline представили тюнінг-пакет для Lamborghini Urus під назвою Scatenato. Апгрейд підійде для Urus, Urus S та Urus Performante і він коштує 179 000 євро.

Lamborghini показала електричний Lanzador

Lamborghini показала електричний Lanzador21 Cерпня

На Monterey Car Week Lamborghini презентувала концепт-кар Lanzador. Цей електричний суперкар стане серійним до 2028 року. Самі італійці описують цей автомобіль як «GT з великим дорожнім просвітом».

Електричний Lamborghini дебютує у 2028 році

Електричний Lamborghini дебютує у 2028 році31 Липня

Перший електромобіль Lamborghini з'явиться у 2028 році. Це буде гранд-турер із посадковою формулою 2+2, який, як вважають італійці, чудово впишеться у модельну лінійку бренду та підійде для щоденного використання.

Lamborghini Revuelto від DMC

Lamborghini Revuelto від DMC24 Липня

Для Lamborghini Revuelto в ательє DMC розробили відразу два обвіси. А як опції DMC пропонує для Revuelto нові колеса, титановий вихлоп Zesad і додаткові 90 к.с. Обвіси коштують 49 990 і 39 990 доларів, купивши відразу два можна трохи заощадити – пара оцінена в 88 888 доларів.

Lamborghini представила гоночний SC63

Lamborghini представила гоночний SC6314 Липня

На Фестивалі швидкості в Гудвуді Lamborghini презентувала SC63 – гоночний суперкар, який виступатиме у 24 годинах Ле-Мана та гонках FIA World Endurance Championship та IMSA WeatherTech Sports Car Championship.

Lamborghini Diablo від Eccentrica Cars

Lamborghini Diablo від Eccentrica Cars10 Липня

Eccentrica Diablo – це сучасна інтерпретація культового Lamborghini Diablo, створена компанією Eccentrica Cars. Усього збудують 19 таких автомобілів, ціна кожного перетворення 1,2 млн євро понад ціну автомобіля-донора.

Новини за марками