авто продаж
Наступник Lamborghini Huracan дебютує у серпні

Наступник Lamborghini Huracan дебютує у серпні9 Травня

Новий суперкар Lamborghini, який можуть назвати Temerario, отримає потужну гібридну трансмісію з V8. За словами голови відділу продажів та маркетингу Lamborghini Федеріко Фоскіні, прем'єра наступника Huracan відбудеться у серпні.

Lamborghini прощається з Huracan

Lamborghini прощається з Huracan10 Квітня

Вже зовсім скоро Lamborghini представить наступника Huracan, а це означає, що італійській компанії настав час віддати шану своєї нинішньої моделі з V10.

Lamborghini створила унікальний Revuelto

Lamborghini створила унікальний Revuelto9 Квітня

Lamborghini на заході Lamborghini Arena в Імолі презентувала унікальний Revuelto. Його створено у рамках програми персоналізації відділенням Ad Personam. Авто відрізняється від стандартної моделі оформленням екстер'єру та салону.

Lamborghini оновила логотип

Lamborghini оновила логотип28 Березня

Моду на нові логотипи підхопила Lamborghini: їхня нова емблема дуже схожа на стару, але тепер вона «більш мінімалістична, але сміливіша».

Гібридний Lamborghini Urus: перший тизер

Гібридний Lamborghini Urus: перший тизер22 Лютого

Компанія Lamborghini показала перший тизер нового гібридного Urus. Що цікаво, зображення люксового кросовера було опубліковано не на сайті компанії чи в соцмережах, а у друкованому виданні.

Lamborghini Urus від Mansory

Lamborghini Urus від Mansory22 Лютого

У Mansory представили нову версію Lamborghini Urus з агресивним обвісом Venatus S. Усього ательє побудує 9 таких кросоверів.

Електрокари Lamborghini матимуть понад 1300 к.с.

Електрокари Lamborghini матимуть понад 1300 к.с.9 Лютого

Електромобілі Lamborghini матимуть потужність понад 1300 к.с., але й будуть спроектовані так, щоби максимізувати свою емоційну привабливість. Першим у 2028 році на ринок вийде серійний Lanzador, а за ним вже підуть електричні суперкари.

Новини за марками