RST.ua
Lamborghini Urus побив рекорд на Пайкс-Пік

Lamborghini Urus побив рекорд на Пайкс-Пік 11 Cерпня

Показаний кілька днів тому оновлений Urus вже відзначився рекордом підйому до вершини Пайкс-Пік. Тепер орієнтир для позашляховиків 10 хвилин 32,06 секунди.

Оскільки офіційна прем'єра кросовера ще не відбулася, Urus був одягнений у легкий камуфляж. Під час рекордного заїзду за кермом SUV був тест-пілот Pirelli Сімоне Фаджіолі.

Що цікаво, новий час сходження на Пайкс-Пік більш ніж на 17 секунд кращий за результат Bentley Bentayga (10:49,902), показаний тут у 2018 році. Bentayga, нагадаємо, використовує ту ж саму платформу, що і Lamborghini Urus.

Поки невідомо, які технічні характеристики у нового Urus (скоріше за все він отримає ім'я Urus Evo), але італійці підтвердили, що автомобіль оснащений твін-турбо V8. Цілком ймовірно, що він має більше, ніж 650 к.с. та 850 Нм, які генерує нинішній Urus з його 4,0-літровим мотором.

Для участі у підйомі на Пайкс-Пік Urus був оснащений каркасом безпеки, гоночними сидіннями, шеститочковими ременями безпеки та системою пожежогасіння. Також SUV використав нові напівсліки Pirelli P Zero Trofeo R, розроблені спеціально для цієї моделі.

Lamborghini показала новий Urus9 Cерпня

Нещодавно Lamborghini підтвердила, що до кінця 2022 року будуть випущені три нові моделі, одна з яких з'явиться вже в серпні. Однією новинкою стане Huracan Sterrato, а другу італійці вже показали на тизері. Це новий Urus.