авто продаж
Lancia Delta Integrale від Manhart

Lancia Delta Integrale від Manhart18 Липня

Manhart вперше у своїй історії звернув увагу на класичний автомобіль Lancia – Delta Integrale. Унікальна модифікована відрізняється збільшеною потужністю, модернізацією підвіски та гальм, новим фарбуванням та новою оббивкою салону.

Lancia показала концепт Pu+Ra HPE

Lancia показала концепт Pu+Ra HPE17 Квітня

Lancia готується до свого відродження та переходом на «електричні рейки». Першим компанія представила концепт Pu+Ra HPE, який підкреслює бачення Lancia майбутнього, спираючись на багату історію минулих моделей бренду.

2023 Lancia Ypsilon

2023 Lancia Ypsilon8 Грудня 2022

Хоча Ypsilon морально застарів і поки що продається тільки в Італії, Stellantis не готовий розлучитися з єдиною моделлю Lancia. Більше того, невеликий міський автомобіль щойно отримав оновлення до нового модельного року.

Lancia Delta перетворять на електричний ралі-кар

Lancia Delta перетворять на електричний ралі-кар25 Листопада 2021

Легендарний ралі-кар Lancia Delta Integrale повертається: французька гоночна команда GCK Motorsport побудує електричний рестомод «Дельти», який наступного року візьме участь у дебютному сезоні електричного класу Чемпіонату світу з ралі-крос.

Новий Range Rover розсекречено до прем'єри

Новий Range Rover розсекречено до прем'єри21 Жовтня 2021

Land Rover планує показати нове покоління Range Rover наступного тижня. Але, схоже, тизерну кампанію британцям трохи зіпсували: з'явилися зображення позашляховика, нібито призначені для презентації 26 жовтня.

Lancia відродить Delta

Lancia відродить Delta6 Жовтня 2021

Влітку ми повідомляли, що Lancia збирається поповнити свій модельний ряд трьома новинками. Тепер є нові чутки з цього приводу: італійці збираються відродити Delta. Цей автомобіль покинув лінійку компанії в 2014 році.

Lancia готує 3 нові моделі

Lancia готує 3 нові моделі23 Червня 2021

Якщо ви думали, що цей день ніколи не настане, ви помилилися: Lancia готує нові автомобілі. Материнська компанія Stellantis пообіцяла інвестувати в усі свої «проблемні» бренди в наступні 10 років, і, схоже, насамперед автогігант займеться заміною архаїчної моделі Ypsilon.

Lancia оновила свою єдину модель Ypsilon

Lancia оновила свою єдину модель Ypsilon5 Лютого 2021

Хоча вже кілька років Lancia продається тільки в Італії, а в Мережі час від часу виникають чутки про скоре закриття бренду, компанія до цих пір жива. Більш того, єдина модель італійців навіть дочекалася планового рестайлінгу.

Новини за марками