авто продаж
Lotus готує свій електрокар

Lotus готує свій електрокар6 Травня

Lotus готує власний електричний спорткар. Модель, що отримала заводський індекс Type 135, мають показати в 2025 році, а її вихід на ринок заплановано на 2027 рік.

Lotus показав екстремальну Evija X

Lotus показав екстремальну Evija X29 Квітня

Lotus побудував спеціальну версію Evija для Нюрбургрингу. І хоча її час на знаменитому треку поступається і VW ID.R, і Porsche 919 Hybrid Evo, у компанії сподіваються, що Evija X може їхати швидше.

2024 Lotus Emeya

2024 Lotus Emeya8 Вересня 2023

Lotus представив електричну Emeya – перший седан компанії після Carlton (випускався з 1990 до 1992 року). У виробництво автомобіль надійде наступного року.

Lotus Emeya: дебют 7 вересня

Lotus Emeya: дебют 7 вересня30 Cерпня 2023

Повністю електричний чотиридверний седан Lotus називатиметься Emeya. Його дебют відбудеться 7 вересня в Нью-Йорку і він, як сподіваються в компанії, зможе скласти конкуренцію Porsche Taycan і Tesla Model S. Продаж седану розпочнеться в 2024 році.

Lotus презентував покращену Emira GT4

Lotus презентував покращену Emira GT414 Червня 2023

Lotus презентував покращену версію Emira GT4. Автомобіль для змагань категорії GT4 отримав просунуту аеродинаміку та потужніший мотор. Перші поставки розпочнуться вже цього літа.

Lotus націлюється на Porsche Taycan

Lotus націлюється на Porsche Taycan18 Квітня 2022

Після Eletre, який Lotus показав минулого місяця, вийде електричний седан. Майбутній суперник Porsche Taycan поки що носить заводське позначення Type 133, а його потужність буде понад 600 кінських сил.

Eletre – перший кросовер Lotus

Eletre – перший кросовер Lotus30 Березня 2022

Компанія Lotus представила свій перший кросовер Eletre. Електричний автомобіль є продуктом, який найбільш точно вказує на майбутній напрямок розвитку бренду, що належить Geely.

Lotus попрощався з Elise, Exige та Evora

Lotus попрощався з Elise, Exige та Evora23 Грудня 2021

На Elise, Exige та Evora припадає майже половина від загального обсягу виробництва автомобілів Lotus за 73 роки існування компанії. Але їхній час добіг кінця: британці завершили виробництво цього тріо, «розчистивши» шлях для Emira.

Електрокросовер Lotus дебютує навесні

Електрокросовер Lotus дебютує навесні30 Листопада 2021

Про те, що Lotus працює над першим кросовером і він буде електричним, говорили ще торік. Наразі відомо, що цей автомобіль дебютує навесні наступного року. І вже зараз британці готові надати кілька натяків на майбутній Type 132.

Новини за марками