авто продаж
2024 Lotus Emeya

2024 Lotus Emeya8 Вересня

Lotus представив електричну Emeya – перший седан компанії після Carlton (випускався з 1990 до 1992 року). У виробництво автомобіль надійде наступного року.

Lotus Emeya: дебют 7 вересня

Lotus Emeya: дебют 7 вересня30 Cерпня

Повністю електричний чотиридверний седан Lotus називатиметься Emeya. Його дебют відбудеться 7 вересня в Нью-Йорку і він, як сподіваються в компанії, зможе скласти конкуренцію Porsche Taycan і Tesla Model S. Продаж седану розпочнеться в 2024 році.

Lotus презентував покращену Emira GT4

Lotus презентував покращену Emira GT414 Червня

Lotus презентував покращену версію Emira GT4. Автомобіль для змагань категорії GT4 отримав просунуту аеродинаміку та потужніший мотор. Перші поставки розпочнуться вже цього літа.

Lotus націлюється на Porsche Taycan

Lotus націлюється на Porsche Taycan18 Квітня 2022

Після Eletre, який Lotus показав минулого місяця, вийде електричний седан. Майбутній суперник Porsche Taycan поки що носить заводське позначення Type 133, а його потужність буде понад 600 кінських сил.

Eletre – перший кросовер Lotus

Eletre – перший кросовер Lotus30 Березня 2022

Компанія Lotus представила свій перший кросовер Eletre. Електричний автомобіль є продуктом, який найбільш точно вказує на майбутній напрямок розвитку бренду, що належить Geely.

Lotus попрощався з Elise, Exige та Evora

Lotus попрощався з Elise, Exige та Evora23 Грудня 2021

На Elise, Exige та Evora припадає майже половина від загального обсягу виробництва автомобілів Lotus за 73 роки існування компанії. Але їхній час добіг кінця: британці завершили виробництво цього тріо, «розчистивши» шлях для Emira.

Електрокросовер Lotus дебютує навесні

Електрокросовер Lotus дебютує навесні30 Листопада 2021

Про те, що Lotus працює над першим кросовером і він буде електричним, говорили ще торік. Наразі відомо, що цей автомобіль дебютує навесні наступного року. І вже зараз британці готові надати кілька натяків на майбутній Type 132.

Lotus представив платформу для електрокарів

Lotus представив платформу для електрокарів21 Вересня 2021

Нова Emira ознаменувала собою відхід Lotus від моделей з ДВЗ. Попереду у компанії з Норфолка багато електричних новинок і однією з них стане Type 135, який чекають на ринку в 2026 році. І вже зараз британці готові поділиться інформацією про нього.

Type 62-2 від Radford

Type 62-2 від Radford13 Cерпня 2021

Британська компанія Radford почала своє життя в 1948 році як виробник кузовів. Завдяки модернізації моделей Bentley, Rolls-Royce і Mini до фірми швидко прийшла популярність, але в 1977 році вона закрилася. Через чотири десятиліття Radford повернули до життя.

Представлено новий Lotus Emira

Представлено новий Lotus Emira8 Липня 2021

Прем'єра нового автомобіля Lotus – подія дуже рідкісна, так як в останні роки британці займалися лише створенням спецверсій існуючих Elise, Exige і Evora. У 2019 з'явилася Evija, а тепер на ринок виходить Emira. І це останній Lotus тільки з ДВЗ.

Новини за марками