авто продаж
Maserati MC20 від Mansory

Maserati MC20 від Mansory16 Травня

Ательє Mansory представило свій новий тюнінг-пакет для Maserati MC20. Суперкар, що тепер нагадує бетмобіль, отримав агресивний обвіс з кованого карбону, яскравий інтер'єр і модернізовану трансмісію.

Maserati MC20 Cielo від 7Design House

Maserati MC20 Cielo від 7Design House8 Березня

Американське ательє 7Design House презентувало новий варіант Maserati MC20 Cielo. Автомобіль назвали Aria Silver Surfer, він отримав новий обвіс з карбону, натхненний авіацією минулих років, а також нову вихлопну систему.

Maserati представила новий GranCabrio

Maserati представила новий GranCabrio29 Лютого

Компанія Maserati презентувала новий GranCabrio. Як і очікувалося, автомобіль пішов шляхом GranTurismo і головним чином відрізняється від купе наявністю відкидного даху. Першим на ринок вийде комплектація Trofeo.

Maserati перетворила MC20 Cielo на арт-об'єкт

Maserati перетворила MC20 Cielo на арт-об'єкт23 Лютого

У рамках програми персоналізації Fuoriserie компанія Maserati створила унікальний MC20 Cielo Opera d’Arte. Автомобіль відрізняється художнім фарбуванням з геометричними візерунками і таким же за оформленням салоном.

Maserati MC20 від Mansory

Maserati MC20 від Mansory23 Січня

Ательє Mansory представило свій варіант тюнінгу для Maserati MC20 та його відкритої версії MC20 Cielo. Для італійської моделі є фірмовий карбоновий обвіс та нові колеса, а віддача 3,0-літрового V6 піднята майже на 100 «конячок».

Maserati MC20 Cielo від 7Design House

Maserati MC20 Cielo від 7Design House6 Грудня 2023

Як можна зробити Maserati MC20 Cielo ще яскравішим? Наприклад, додавши йому купу нових елементів з карбону, що зробили в американському ательє 7Design House.

Новини за марками