авто продаж
Maserati представила MCXtrema

Maserati представила MCXtrema21 Cерпня

На Monterey Car Week дебютував Maserati MCXtrema. Трековий суперкар заснований на MC20, але сильно відрізняється від нього зовні та використовує 740-сильний двигун. Загалом побудують 62 таких авто.

Maserati показала новий GranCabrio

Maserati показала новий GranCabrio8 Cерпня

Maserati показала перші фото серійного GranCabrio нового покоління. Дебют кабріолету чекають на заході Monterey Car Week, який пройде з 11 по 20 серпня. У технічному плані GranCabrio повторюватиме новий Gran Turismo.

Maserati MCXtrema: дебют 18 серпня

Maserati MCXtrema: дебют 18 серпня2 Cерпня

Компанія Maserati анонсувала новий трековий суперкар, який дебютує вже 18 серпня на заході The Quail, що проводиться у рамках Тижня автомобілів у Монтереї.

Maserati попрощалася з V8

Maserati попрощалася з V821 Липня

Maserati представила дві спеціальні версії Ghibli та Levante, які стануть останніми автомобілями компанії з V8. У 2023 році цей двигун буде знятий з виробництва.

2023 Maserati GT2

2023 Maserati GT23 Липня

Новий Maserati GT2 – гоночна версія MC20, створена для змагань у чемпіонатах GT2. Вже цього сезону автомобіль візьме участь у фінальних раундах європейської серії Fanatec GT2.

Maserati відмовляється від V8

Maserati відмовляється від V812 Травня

Дні автомобілів Maserati з V8 підходять до кінця: італійці дивляться в електричне майбутнє, тому вже наприкінці цього року компанія припинить випуск восьмициліндрових ДВЗ.

2024 Maserati Grecale Folgore

2024 Maserati Grecale Folgore20 Квітня

На автосалоні в Шанхаї компанія Maserati показала Grecale Folgore – повнопривідну електричну версію стандартного кросовера Grecale.

Новий Maserati Levante стане електрокаром

Новий Maserati Levante стане електрокаром9 Січня

Maserati йде до того, щоб стати виробником повністю електричних автомобілів до кінця цього десятиліття, а вже в 2025 році Levante наступного покоління може повністю відмовитися від ДВЗ, перейшовши виключно на електричні трансмісії.

Maserati MC20 від 7 Design House

Maserati MC20 від 7 Design House12 Грудня 2022

Американське тюнінг-ательє 7 Design House презентувало свій пакет доопрацювання для Maserati MC20. Обвіс з карбону називається Aria і всього випустять 25 таких комплектів. Перший показаний екземпляр належить генеральному директору бюро Пітеру Ескандеру.

Новини за марками