авто продаж
Mercedes покращить аеродинаміку G-Class

Mercedes покращить аеродинаміку G-Class 21 Вересня

Виробництво нинішнього Mercedes G-Class буде припинено на початку 2024 року. Але без наступника він не залишиться: оновлений G-Class вже не за горами, він матиме покращену аеродинаміку, електрифіковані трансмісії, а також суто електричну похідну EQG.

У внутрішньому листі Mercedes-Benz від 14 вересня, опублікованому Business Insider Germany, йдеться про те, що виробництво нинішнього G-Class завершиться в першому кварталі 2024 року. Випуск цього покоління G-Class (W463) ведеться з 2018 року на заводі Magna Steyr в Австрії.

«Ми справді покращили аеродинаміку, не змінюючи форму, і те, чого навчилися у електричних моделей, перенесемо на автомобіль із ДВЗ. Тому, коли наступного року відбудеться рестайлінг, автомобіль матиме багато аеродинамічних покращень, а також колосальне зниження витрат палива», – цитує Autocar керівника бізнес-підрозділу G-Class Емеріка Шиллера.

Mercedes G-Class стане електричним7 Вересня

У жовтні 2017 року Mercedes G-Class попрощався з двигуном V12, випустивши G65 Final Edition, а вже в червні цього року Mercedes G 500 розстався з V8. Попереду у «Гелендвагена» ще відчутніші зміни.