авто продаж
2024 MG Cyberster

2024 MG Cyberster20 Квітня

Англійський бренд MG на автосалоні в Шанхаї презентував новий спорткар Cyberster. Наступник MG TF практично готовий до виробництва: він стане на конвеєр на початку наступного року, а вже наступного літа стартують його європейські продажі.

2023 MG 7

2023 MG 718 Cерпня 2022

MG 7 – нова флагманська модель британського бренду Morris Garage, що нині належить китайському гіганту SAIC Motor. По суті це друге покоління MG 7, що випускався на базі Rover 75 і MG ZT з 2007 по 2013 рік.

Показано новий електрокар MG4

Показано новий електрокар MG45 Липня 2022

MG опублікував перші офіційні фотографії майбутнього MG4 – нової електричної моделі, вихід якої в Європі запланований на вересень. Це буде перший автомобіль компанії, збудований на архітектурі Modular Scalable Platform (MSP).

Winner став дистриб'ютором MG в Україні

Winner став дистриб'ютором MG в Україні8 Квітня 2021

MG визнає стратегічну важливість українського ринку, призначивши Віннер Імпортс Україна своїм офіційним дистриб'ютором, відповідальним за розвиток бренду MG в Україні. Дистриб’юторська угода була підписана сторонами 7 квітня.

У MG з'явився перший пікап – Extender

У MG з'явився перший пікап – Extender14 Cерпня 2019

Пікапи дуже популярні в Північній Америці, але не меншим попитом вони користуються і в Таїланді, де на їх частку припадає приблизно половина всіх продажів в країні. Тепер в цьому класі буде виступати і британський бренд MG, який тепер належить китайському конгломерату SAIC Motor.

Новини за марками