авто продаж
Новий MINI Cooper отримав 5-дверну версію

Новий MINI Cooper отримав 5-дверну версію12 Червня

У нового MINI Cooper з'явилася більш практична п'ятидверна версія. На відміну від тридверного хетчбека, який вже має і суто електричний привід, і традиційні мотори, нова модель поки що представлена тільки з ДВЗ.

Представлено серійний MINI Aceman

Представлено серійний MINI Aceman24 Квітня

Aceman більше не концепт-кар, а серійна модель MINI. Новий додаток до лінійки MINI усуне «розрив» між Cooper та Countryman, поєднуючи в собі практичність, маневреність та електричний привід.

MINI Aceman розсекретили до прем'єри

MINI Aceman розсекретили до прем'єри14 Березня

Поки MINI тільки готується до презентації нового Aceman, його фотографії та деякі параметри з’явилися на сайті Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT).

Новий MINI Cooper отримав ДВЗ

Новий MINI Cooper отримав ДВЗ8 Лютого

Пройшло кілька місяців з дебюту електричного MINI Cooper, а тепер у хетчбека з'являться ДВЗ. Такі моделі будуть продаватися у модифікаціях Cooper C та Cooper S.

Зібрано останній MINI Clubman

Зібрано останній MINI Clubman6 Лютого

Через 55 років після дебюту моделі у 1969 році та майже через два десятиліття після того, як Clubman відродився у 2007 році, компанія MINI офіційно прощається з цією моделлю.

MINI Aceman: дебют 24 квітня

MINI Aceman: дебют 24 квітня31 Січня

Кросовер MINI Aceman максимально близький до виробництва: сьогодні автовиробник виклав нові фотографії закамуфльованого електрокара та повідомив, що його дебют відбудеться 24 квітня.

2024 MINI Countryman C

2024 MINI Countryman C19 Грудня 2023

Слідом за «зарядженим» JCW Countryman лінійка нового MINI Countryman поповнилася базовою версією моделі – Countryman C. Кросовер оснащений 1,5-літровим трициліндровим турбодвигуном і переднім приводом.

Новини за марками