авто продаж
Mitsubishi представила концепт D:X

Mitsubishi представила концепт D:X25 Жовтня

Концепт Mitsubishi D:X – ще одна прем'єра Japan Mobility Show у Токіо. Як і більшість представлених на виставці автомобілів це концепт-кар, але це натяк на те, як може виглядати нова Delica D:5.

Mitsubishi «MPV SUV»: новий тизер

Mitsubishi «MPV SUV»: новий тизер12 Жовтня

Mitsubishi опублікувала новий тизер новинки для Japan Mobility Show, що стартує в кінці місяця. Свій новий автомобіль японці називають Electrified Crossover MPV Concept і, можливо, це майбутній наступник старіючої Delica D:5.

2024 Mitsubishi Xforce

2024 Mitsubishi Xforce11 Cерпня

Mitsubishi представила кросовер Xforce. Серійний компактний SUV нагадує концепт XFC, показаний у 2022 році, його випуск налагодять в Індонезії.

Серійний Mitsubishi XFC: дебют 10 серпня

Серійний Mitsubishi XFC: дебют 10 серпня1 Cерпня

Компанія Mitsubishi продемонструвала зовнішність нового кросовера, дебют якого відбудеться 10 серпня в Індонезії. Назву нової моделі японці поки тримають у секреті, але її натхненником став концепт-кар XFC, показаний минулого року.

2024 Mitsubishi L200

2024 Mitsubishi L20027 Липня

Mitsubishi представила L200 шостого покоління. Презентація відбулася у Таїланді, де пікап носить ім'я Triton. L200 зберіг рамну конструкцію та три варіанти кабіни та оснащений турбодизелем, доступним у трьох варіантах потужності.

2024 Mitsubishi L200: нові тизери

2024 Mitsubishi L200: нові тизери10 Липня

За два тижні до дебюту Mitsubishi поділилася черговою порцією інформації про нове покоління L200 (чи Triton на деяких ринках). Японці обіцяють, що це буде «цілком новий продукт».

Mitsubishi розповіла про новий SUV

Mitsubishi розповіла про новий SUV3 Липня

Вперше про свій новий кросовер Mitsubishi повідомила місяць тому, тепер японці діляться новими подробицями про нього. Офіційна прем'єра SUV відбудеться 10 серпня на міжнародному Індонезійському автосалоні.

Новини за марками