авто продаж
Nissan Z від Liberty Walk

Nissan Z від Liberty Walk14 Листопада

Широкі крила, агресивний передній бампер і велике заднє крило перетворюють Nissan Z на спорткар, що натякає на класику 1970-х. А зробило такі зміни з авто японське ательє Liberty Walk.

Nissan показав Safari Rally Z Tribute

Nissan показав Safari Rally Z Tribute31 Жовтня

У 1971 році Nissan 240Z переміг на Ралі Сафарі (East African Safari Rally). Через 52 роки японці вирішили нагадати про цю подію, презентувавши Nissan Safari Rally Z Tribute, зроблений за мотивами 240Z.

Nissan показав концепт Hyper Punk

Nissan показав концепт Hyper Punk19 Жовтня

Nissan продовжує демонструвати свої концепти для Japan Mobility Show. На цей раз японці презентували Hyper Punk Concept – компактний SUV, створений для контент-менеджерів, інфлюенсерів та художників.

Nissan представив концепт Hyper Tourer

Nissan представив концепт Hyper Tourer17 Жовтня

Nissan представив третій концепт електромобіля, який з'явиться на виставці Japan Mobility Show наприкінці жовтня. Це електричний мінівен, який називається Nissan Hyper Tourer Concept, до цього японці показували Hyper Urban та Hyper Adventure.

2024 Nissan Rogue/X-Trail

2024 Nissan Rogue/X-Trail16 Жовтня

Nissan презентував низку оновлень для свого бестселера серед кросоверів у США – Rogue. У нас цей SUV відомий під назвою X-Trail. Новинка піде у продаж у США на початку наступного року у чотирьох комплектаціях: S, SV, SL та Platinum.

Nissan представив концепт Hyper Urban

Nissan представив концепт Hyper Urban3 Жовтня

Nissan представив перший із серії електричних концептів, які компанія покаже на Токійському автосалоні пізніше цього місяця. Перший шоу-кар називається Hyper Urban.

Всі нові Nissan у Європі будуть електричними

Всі нові Nissan у Європі будуть електричними26 Вересня

Компанія Nissan оголосила, що кожна нова модель, представлена в Європі, «відтепер буде на 100% електричною». Більше того, автовиробник сподівається, що до 2030 року вся їхня європейська лінійка моделей буде повністю електричною.

Новини за марками