авто продаж
Nissan не поспішає з новим GT-R

Nissan не поспішає з новим GT-R12 Червня

Нинішній Nissan GT-R випускається з 2007 року, але йти з конвеєра ця машина поки що не буде. Більше того, на розробку наступника японцям може знадобитися близько 5 років.

Nissan припиняє інвестувати у розробку ДВЗ

Nissan припиняє інвестувати у розробку ДВЗ3 Червня

Toyota, Mazda та Subaru нещодавно об'єднали зусилля для розробки нових ДВЗ. Однак інший японський автовиробник, Nissan, застосував радикально інший підхід, вирішивши припинити інвестувати в бензинові та дизельні двигуни.

Nissan оновив крос-версію Note

Nissan оновив крос-версію Note30 Травня

У грудні минулого року Nissan оновив Note, а тепер рестайлінг дістався і до його крос-версії Autech Crossover. Поставки на місцевому ринку розпочнуться у вересні.

Nissan представив Townstar Evalia

Nissan представив Townstar Evalia7 Травня

У 2021 році у Nissan з'явився новий Townstar, базою для якого став Renault Kangoo. Торік у Kangoo з'явилася подовжена 7-місна версія Grand Kangoo. Тепер аналогічний автомобіль поповнив сімейство японського бренду.

Nissan презентував концепти Epoch, Evo, Epic та Era

Nissan презентував концепти Epoch, Evo, Epic та Era25 Квітня

На автосалоні в Пекіні Nissan представив відразу чотири нові моделі, розроблені спільно з Dongfeng. Всі вони поки що концепт-кари, але до 2026 року підуть у серію і продаватимуться на місцевому ринку.

Nissan оновив Qashqai

Nissan оновив Qashqai17 Квітня

Компанія Nissan показала оновлений Qashqai. Кросовер отримав новий дизайн, навіяний Ariya, та нову мультимедійну систему із сервісами Google. В Україні старт продажів нового Qashqai заплановано на липень.

Оновлений Nissan Qashqai: дебют 17 квітня

Оновлений Nissan Qashqai: дебют 17 квітня9 Квітня

Один із бестселерів Nissan готовий до рестайлінгу: 17 квітня японський автовиробник презентує оновлений Qashqai. У SUV з'явиться нова решітка радіатора, будуть нові фари та більш технологічний салон.

Mitsubishi та Nissan побудують новий пікап

Mitsubishi та Nissan побудують новий пікап2 Квітня

Mitsubishi та Nissan разом працюватимуть над кількома автомобілями для Північної Америки, серед яких будуть нові гібридні та електричні моделі. Однією з нових моделей стане пікап.

Nissan планує 30 нових авто до 2027 року

Nissan планує 30 нових авто до 2027 року25 Березня

Nissan планує радикально оновити свою лінійку протягом найближчих трьох років, випустивши 30 нових авто в рамках бізнес-плану «The Arc». 16 з них будуть гібридами та електромобілями, решта 14 новинок оснастять ДВЗ.

Новини за марками