авто продаж
Seat припинить випуск авто?

Seat припинить випуск авто?5 Вересня

Після завершення життєвого циклу нинішніх моделей Seat вони не отримають наступників. Таким чином, іспанський бренд припинить випуск автомобілів. Натомість спадщина Seat житиме у бренді Cupra.

2024 Cupra Ateca

2024 Cupra Ateca26 Червня

Cupra розширила модельний ряд Ateca, додавши до 300-сильного варіанту кросовера два базові двигуни від Seat. У Німеччині цінник на Cupra Ateca тепер стартує з 40 990 євро, тоді як за топове виконання просять від 50 900 євро.

Cupra показала серійний Tavascan

Cupra показала серійний Tavascan24 Квітня

Cupra Tavascan був уперше показаний у вигляді концепт-кара ще у 2019 році, а у 2021 році з'явився ще один концепт – Tavascan Extreme E Concept. Тепер перед нами вже серійний SUV, що є більш спортивною іспанською версією VW ID.5.

Cupra Formentor VZ5 від Manhart

Cupra Formentor VZ5 від Manhart23 Лютого

Тюнінг-ательє Manhart минулого року розробило пакет оновлень для Audi RS3, а тепер фахівці з Вупперталю пропонують аналогічні зміни для спорідненого Cupra Formentor VZ5. Свій проєкт у бюро назвали Manhart CP 500.

Cupra Formentor VZ5 став сейфті-каром DTM

Cupra Formentor VZ5 став сейфті-каром DTM2 Травня 2022

У 2022 році Cupra буде офіційним партнером DTM, а сейфті-каром чемпіонату стане Formentor VZ5, який спеціально для нової місії був доопрацьований відомим тюнінг-ательє ABT Sportsline.

Cupra Formentor VZ5 від ABT Sportsline

Cupra Formentor VZ5 від ABT Sportsline11 Квітня 2022

В ABT Sportsline знайомі з моделями Cupra, оскільки вони використовують платформи та силові агрегати VW Group. Останнім прикладом є Formentor VZ5 – найпотужніша модель Cupra, яка була доопрацьована фахівцями ательє.

Cupra анонсувала нові моделі

Cupra анонсувала нові моделі23 Лютого 2022

Відзначаючи своє чотириріччя, Cupra поділилася планами на 2022 рік. Стратегія іспанського бренду називається «Cupra x 2»: цього року автовиробник намагатиметься подвоїти продажі та обіг, а також вдвічі розширити глобальну дилерську мережу.

2022 Cupra Leon VZ Cup

2022 Cupra Leon VZ Cup31 Січня 2022

Cupra випустила нову версію Leon за назвою VZ Cup. Флагманська модель цього сімейства доступна як з ДВЗ, так і з гібридною plug-in системою, як у кузові хетчбек, так і у варіанті Sportstourer.

Новини за марками