авто продаж
2024 Skoda Superb

2024 Skoda Superb3 Листопада

Skoda представила нове покоління Superb. Модель, споріднена з останнім VW Passat (тепер він випускається тільки у вигляді універсала), буде продаватися в двох типах кузовів: ліфтбек і універсал. У продажу новинка з'явиться навесні наступного року.

Нова Skoda Superb: дебют 2 листопада

Нова Skoda Superb: дебют 2 листопада26 Жовтня

Skoda опублікувала кілька нових ескізів Superb четвертого покоління в кузовах ліфтбек та універсал. Також чехи повідомили, що дебют новинки відбудеться 2 листопада.

2024 Skoda Kodiaq

2024 Skoda Kodiaq5 Жовтня

Після тривалої тизерної кампанії, Skoda представила нове покоління Kodiaq. Кросовер став більшим, він має більш сучасний салон на 5 або 7 посадочних місць, а також нову гібридну систему з можливістю підзарядки.

2024 Skoda Enyaq

2024 Skoda Enyaq4 Жовтня

Skoda оновила лінійку Enyaq, завдяки чому флагманський Enyaq RS став найшвидшим серійним автомобілем бренду.

Новий Skoda Kodiaq: дебют 4 жовтня

Новий Skoda Kodiaq: дебют 4 жовтня27 Вересня

Останнім часом не бракує різних подробиць про новий Kodiaq: Skoda вже показувала кросовер у камуфляжі, демонструвала його салон і ділилася інформацією про тести. Тепер чехи опублікували дизайнерські скетчі наступного Kodiaq та повідомили про дату його дебюту.

Skoda зібрала 3-мільйонний SUV

Skoda зібрала 3-мільйонний SUV22 Вересня

У Skoda святковий настрій: із конвеєра зійшов тримільйонний SUV. Ювілейним кросовером став чорний Kodiaq у комплектації Sportline, зібраний на заводі у Квасінах, Чехія.

Нові Skoda Superb та Kodiaq: фото з тестів

Нові Skoda Superb та Kodiaq: фото з тестів20 Вересня

Цієї осені Skoda випустить дві оновлені моделі – Kodiaq та Superb. Обидва автомобілі щойно завершили інтенсивні випробування, в ході яких оцінювалася їхня поведінка в різних кліматичних умовах, включаючи арктичний холод і жару Арізони.

Нова Skoda Superb: подробиці

Нова Skoda Superb: подробиці6 Вересня

Skoda вже показувала салон нового Superb та ділилася його специфікаціями, але презентувати нове покоління моделі чехи поки не поспішають. Натомість вони знову показали закамуфльований Superb і поділилися новою інформацією про нього.

Нові Skoda Superb та Kodiaq: показано салони

Нові Skoda Superb та Kodiaq: показано салони29 Cерпня

Skoda опублікувала зображення салонів нових Superb та Kodiaq, дебют яких відбудеться цієї осені. Обидва автомобілі отримають нові передні панелі, великі екрани та нові технології.

Новини за марками