авто продаж
Skoda Elroq: перший тизер

Skoda Elroq: перший тизер22 Травня

Skoda опублікувала перше тизерне зображення нового електричного кросовера Elroq. Його зовнішність задасть тон всій лінійці бренду найближчими роками.

Skoda показала концепт-кар Enyaq RS Race

Skoda показала концепт-кар Enyaq RS Race3 Травня

Skoda бере активну участь в автоспорті багато років, і цього тижня чеська фірма показала Enyaq RS Race – концепцію, яка натякає на те, як новітні електричні моделі бренду можуть вписатися в майбутні змагання.

Skoda показала новий кросовер Epiq

Skoda показала новий кросовер Epiq15 Березня

Skoda анонсувала новий електричний кросовер Epiq. На ринок SUV вийде наступного року, його стартова ціна має становити 25 000 євро. Виробництво Epiq налагодять на заводі VW Group у Памплоні, Іспанія.

15 березня Skoda покаже новий SUV

15 березня Skoda покаже новий SUV7 Березня

Skoda анонсувала дебют нової моделі: поки що не названий електричний кросовер буде показано 15 березня під час щорічної прес-конференції чеського автовиробника. Швидше за все, цим автомобілем стане Elroq.

Skoda анонсувала новий SUV

Skoda анонсувала новий SUV28 Лютого

Skoda працює над новим SUV, що вийде на дороги у першій половині 2025 року. Поки що неназвана модел розроблена в Індії. Вона стане третьою Skoda, розробленою спеціально для індійського ринку.

2024 Skoda Octavia

2024 Skoda Octavia14 Лютого

Після довгої тизерної кампанії Octavia дочекалася планового рестайлінгу. Разом з ліфтбеком та універсалом Skoda презентувала і «заряджені» версії RS.

Skoda показала оновлену Octavia RS

Skoda показала оновлену Octavia RS6 Лютого

Компанія Skoda продовжує знайомити нас із оновленим сімейством Octavia. Воно дебютує вже 14 лютого і разом із ліфтбеком та універсалом публіці покажуть «заряджену» Octavia RS.

Оновлена Skoda Octavia: нові тизери

Оновлена Skoda Octavia: нові тизери1 Лютого

На своєму сайті компанія Skoda виклала невелике відео із оновленою Octavia та повідомила, що її дебют відбудеться «скоро». Разом із ліфтбеком дебютує й універсал.

Новини за марками