авто продаж
2024 KG Mobility Tivoli

2024 KG Mobility Tivoli2 Червня 2023

SsangYong, який цієї весни став KG Mobility, представив оновлений Tivoli та його подовжену версію Tivoli XLV/Air. У Південній Кореї модернізований Tivoli вже доступний для замовлення за ціною від 18 млн вон (13 790 доларів).

KG Mobility представила Torres EVX

KG Mobility представила Torres EVX3 Квітня 2023

На автосалоні в Сеулі SsangYong, зовсім недавно перейменований на KG Mobility, представив кілька концепт-карів і серійний електричний Torres EVX. Електрокар вже доступний для замовлення у Кореї, в Європі він з'явиться у другому півріччі.

SsangYong змінив ім'я на KG Mobility

SsangYong змінив ім'я на KG Mobility24 Березня 2023

Після придбання SsangYong Motor KG Group у минулому році автовиробник змінив назву на KG Mobility. Такий перехід у компанії вважають початком нової ери. KG Mobility тепер зосередиться на електромобілях, технологіях автономного водіння та штучному інтелекті.

SsangYong показав електричний Torres EVX

SsangYong показав електричний Torres EVX17 Березня 2023

SsangYong показав новий Torres EVX – електричну версію кросовера Torres, презентованого минулого року. Повноцінна презентація запланована на 30 березня у Сеулі. Тоді ж корейці обіцяють поділитись технічними характеристиками електрокара.

SsangYong змінить ім'я на KG Mobility

SsangYong змінить ім'я на KG Mobility5 Січня 2023

SsangYong найближчим часом змінить ім'я KG Mobility. Офіційно назву найстарішого південнокорейського автовиробника замінять після схвалення акціонерами.

SsangYong анонсував новий позашляховик

SsangYong анонсував новий позашляховик27 Липня 2021

SsangYong розкрив напрямок дизайну, в якому буде йти один з майбутніх автомобілів компанії. Цей позашляховик поки носить заводське позначення X200, і він повинен уособлювати девіз компанії: «Powered by Toughness» («Заряджений міцністю»).

SsangYong врятують електрокари?

SsangYong врятують електрокари?16 Червня 2021

SsangYong робить все можливе, щоб залишатися на плаву і стати більш привабливим для інвесторів, прискорюючи розробку нових автомобілів і готуючись до запуску повністю електричної лінійки з двох SUV і пікапа.

Новини за марками