авто продаж
Subaru представила концепцію Sport Mobility

Subaru представила концепцію Sport Mobility25 Жовтня

Subaru на Japan Mobility Show представила концепт нового електричного купе Sport Mobility. Автомобіль відрізняється яскравим дизайном, у якому м'які вигини поєднуються із квадратними формами.

Subaru представила спеціальний BRZ

Subaru представила спеціальний BRZ13 Жовтня

Subaru випустить 60 спеціальних BRZ Touge для італійського ринку. Автомобіль має фірмові аксесуари STI, ексклюзивні колеса із золотистим оздобленням та кастомну вихлопну систему. В Італії за авто просять від 49 500 євро.

Subaru покаже новий електрокар у Токіо

Subaru покаже новий електрокар у Токіо10 Жовтня

Ще одним японським виробником, який готує новинку для Japan Mobility Show, стала компанія Subaru. Вони покажуть у Токіо електричний Sport Mobility Concept, який своїми формами віддалено нагадує купе XT.

2024 Subaru WRX TR

2024 Subaru WRX TR6 Жовтня

Subaru презентувала «драйверську» версію WRX – TR. У автомобіля стандартний двигун, але переналаштоване шасі, нові гальма, жорсткіші пружини, спортивні сидіння Recaro і тільки механічна КПП.

Subaru WRX TR: новий тизер

Subaru WRX TR: новий тизер3 Жовтня

За кілька днів до дебюту компанія Subaru опублікувала новий тизер WRX TR. Свою новинку японці покажуть 7 жовтня на фестивалі Subiefest у Флориді.

2024 Subaru Levorg Layback

2024 Subaru Levorg Layback7 Вересня

Subaru презентувала Levorg Layback. Нова модель має великий дорожній просвіт (200 мм) і особливий дизайн, що підкреслює її «невимушений» характер.

Новини за марками