авто продаж
Subaru знімає з виробництва Legacy

Subaru знімає з виробництва Legacy24 Квітня

Через 36 років на конвеєрі Subaru завершить виробництво Legacy, зосередившись на електрифікованих автомобілях та SUV. Виробництво седана буде припинено навесні 2025 року.

Subaru оновила попередній Forester

Subaru оновила попередній Forester12 Квітня

Наприкінці минулого року Subaru презентувала нове покоління Forester, але у Японії досі продається модель попередньої генерації. Для неї японці презентували низку невеликих оновлень.

Subaru представила WRX S4 STI Sport

Subaru представила WRX S4 STI Sport12 Січня

На Токійському автосалоні Subaru показала новий варіант WRX для японського ринку – WRX S4 STI Sport. Загалом компанія побудує 500 таких машин, а щоб придбати цей WRX, потенційним покупцям доведеться взяти участь у лотереї, яку проведуть з 12 по 28 січня.

Subaru везе до Токіо новий WRX STI

Subaru везе до Токіо новий WRX STI21 Грудня 2023

Новий Subaru WRX був представлений два роки тому. В цьому році був випущений WRX TR, а в Японії компанія продає WRX S4 STI Sport, але повноцінної версії STI у моделі так і немає. Проте все може змінитися наступного року.

Subaru представила спеціальний BRZ

Subaru представила спеціальний BRZ13 Жовтня 2023

Subaru випустить 60 спеціальних BRZ Touge для італійського ринку. Автомобіль має фірмові аксесуари STI, ексклюзивні колеса із золотистим оздобленням та кастомну вихлопну систему. В Італії за авто просять від 49 500 євро.

2024 Subaru WRX TR

2024 Subaru WRX TR6 Жовтня 2023

Subaru презентувала «драйверську» версію WRX – TR. У автомобіля стандартний двигун, але переналаштоване шасі, нові гальма, жорсткіші пружини, спортивні сидіння Recaro і тільки механічна КПП.

Новини за марками