авто продаж
Tesla представила серійний Cybertruck

Tesla представила серійний Cybertruck1 Грудня

Через чотири роки після дебюту прототипу компанія Tesla представила серійний Cybertruck. Електрокар матиме вражаючі характеристики, але коштувати він буде відчутно дорожче, ніж прогнозувалося в 2019 році.

Tesla оновила Model Y

Tesla оновила Model Y2 Жовтня

1 жовтня Tesla оновила Model Y у Китаї, внісши незначні зміни в екстер'єр та інтер'єр, але помітно покращивши характеристики електрокара. При цьому цінник на місцевому ринку на Model Y не змінився.

2024 Tesla Model 3

2024 Tesla Model 31 Вересня

Tesla презентувала оновлену Model 3. І якщо найчастіше американці обходилися поліпшенням технічних характеристик своїх моделей, то цього разу у «трійки» змінили зовнішність та салон.

Tesla готує 2 новинки

Tesla готує 2 новинки18 Травня

На щорічних зборах акціонерів Tesla Ілоном Маском було зроблено важливе оголошення про два майбутні електромобілі, які, за його прогнозами, піднімуть продаж компанії більш ніж на 5 мільйонів авто на рік.

Tesla оновила Model S та Model X

Tesla оновила Model S та Model X13 Березня

Tesla представила оновлення для Model S і Model X. Обидва електрокари отримають нову кузовну емаль, потужніші гальма, новий скляний дах і кругле кермо.

Tesla Model Y від Irmscher

Tesla Model Y від Irmscher27 Лютого

Tesla Model Y не виглядає як спорткар, але має дуже серйозні характеристики. Щоб підкреслити це, німецьке тюнінг-ательє Irmscher розробило для електрокара пакет візуальних оновлень.

Tesla Model Y від Novitec

Tesla Model Y від Novitec18 Січня

Тюнінг-ательє Novitec представило свій пакет модернізацій для Tesla Model Y. Американський електрокар отримав аеродинамічний обвіс з карбону, нові колеса та регульовану підвіску на койловерах.

Tesla Model Y бестселер листопада в Європі

Tesla Model Y бестселер листопада в Європі2 Січня

Tesla Model Y поєднує в собі переваги SUV та електричної трансмісії, і це дуже популярний автомобіль. У листопаді минулого року в Європі було продано 19144 таких електрокарів, що майже в 4 рази більше (5297), ніж у листопаді 2021 року. І це бестселер продажів у Старому Світі у листопаді.

Новини за марками