авто продаж
Toyota тестує Hilux на водні

Toyota тестує Hilux на водні11 Червня

Британське відділення Toyota проводить випробування Hilux на водневих паливних елементах. На заводі в Дербі побудували 10 прототипів.

Toyota Celica повернеться наступного року?

Toyota Celica повернеться наступного року?4 Червня

Чутки про повернення Celica розбурхують уми фанатів Toyota багато років, і тепер ця історія отримала новий виток. Відродженням Celica займається підрозділ Gazoo Racing, а її дебют може відбутися вже в січні наступного року на автосалоні в Токіо.

Toyota побудує новий потужний SUV

Toyota побудує новий потужний SUV21 Травня

В даний час лінійка Gazoo Racing включає «заряджені» версії Yaris, Corolla, 86 і Supra. Але незабаром список моделей GR може розширитися: Toyota вважає, що настав час побудувати великий високопродуктивний SUV.

Toyota LC300 від Liberty Walk

Toyota LC300 від Liberty Walk9 Травня

Японський тюнер Liberty Walk представив обвіс для Toyota Land Cruiser 300. Всі нові компоненти виготовлено зі скловолокна або карбону.

Toyota відродить Starlet?

Toyota відродить Starlet?29 Квітня

Підрозділ Toyota Gazoo Racing не демонструє жодних ознак уповільнення: за GR Supra, GR 86, GR Yaris і GR Corolla японці можуть повернути в дію хетчбек Starlet.

Toyota показала електричні bZ3C та bZ3X

Toyota показала електричні bZ3C та bZ3X25 Квітня

На автосалоні в Пекіні Toyota показала дві нові моделі сімейства bZ – bZ3C та bZ3X. Прообразом цих автомобілів стали концепт-кари bZ Sport Cross і bZ FlexSpace, показані минулого року.

Новини за марками